Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulumu

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Kurulumu

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu, bakımı, onarımını yapan Makrotek Güvenlik Sistemleri, her elektrikli otomobile uyumlu elektrikli araç şarj ünitesi  ile ev, işyeri ve istasyonlara güvenli sağlam kaliteli bir elektrik enerjisi şarj istasyon sistemi kurulumu sunuyor. Türkiye’deki tüm şarj noktalarından bağımsız kendi belirlediğiniz konumlarda elektrikli araçlarınızı şarj edecek sistemlerin elektrikli araç şarj istasyonu kurulumunu yapıyor, enerji ihtiyaçlarına yönelik tüm araç ve gereçler ile çözümler sunuyoruz.

Elektrikli araç şarj istasyonu montajı

Konutlar, site otoparkları, villalar, marketler, restoranlar, dinleme tesisleri, kafeler, avm’ler, spor tesisleri, yakıt istasyonları, oteller, hastaneler, okullar, oto galerileri gibi yerlere otomobil şarj istasyonu kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

 Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte yaşam alanlarına güven, kalite ve sorunsuz hizmet sağlayan firmamız için; Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir.

Yılların verdiği tecrübeyle sizlere kendimizden bir kalite ve güven sunuyoruz.

 Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti

Elektrikli araç şarj istasyon maliyeti hesaplanırken şarj ünitelerinin yapısına ve kurulacak şarj ünitelerinin kalitesi araca uyumluluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyetleri yıllık verilere göre değişebiliyor.  Elektrikli araçların kullanımının çoğalması ile birlikte bu elektrikli araçların şarj ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için  Elektrikli Araç Şarj istasyonu kurulumları önem arz etmeye başladı.

 Elektrik gider maliyetlerini düşürmek için Elektrikli araç şarj istasyon sistemine güneş enerjisi sistemini entegre ederek şebeke elektriği kullanımını en aza indirerek tasarruf elde edilmesi planlaması yapılıyor.

 Ev tipi elektrikli araç şarj istasyonu kurulumu

Sürekli gelişen teknoloji ile elektrikli araçlar yaşamımızın bir parçası haline gelecek ve  elektrikli araç istasyonlarına gereksinimimiz daha da artacaktır bununla birlikte kendimize en yakın Ev tipi elektrikli araç şarj istasyonu sistemlerine ihtiyaç duymaktayız.

 

Makrotek Güvenlik Sistemleri  EV şarj cihazları çözümlerini, yerinizde kurulum olanağı ve üstün hizmet kalitesiyle sunmaktadır..Evinize veya işyerinize özel kartlı ve ya kartsız hızlı şarj istasyonu kuralım.

Teknik ekibimiz evinize veya işyerinize gelerek mevcut elektrik şebekesinin keşfini yaparak, şebekenizin kaldırabileceği ölçümleri yaparak size uygun şarj istasyonu tedarik ve kurulum hizmetlerine  başlayacaktır.

 Elektrikli Araç Şarj Ünitesi Sistemleri

 AC şarj istasyonları ve DC şarj istasyonları olmak üzere  iki farklı türde Elektrikli araç şarj istasyon sistemi vardır.

AC şarj istasyonları  genelde kişisel kullanımlar için uygun olup uzun şarj (6-8 saat )sürelerine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu sistemlerde şarj kapasitesi en fazla 22kW olmaktadır.

DC şarj istasyonları, daha büyük gereksinimi olan yoğun kullanım için büyük çaplı elektrikli araç şarj istasyon kurulumları için daha uygundur. Hızlı şarj imkanı vardır, şarj süreleri 15 dakikaya kadar düşmektedir.

 Elektrikli araç şarj istasyonu yapan firmalar

 Elektrik sektöründe lider olan başlıca Siemens, ABB, Schneider Elektrik ve Tesla  gibi firmalar bu iki sistemlerle  uyumlu şarj istasyonları üretmektedirler. Yerli ve milli  olarak ta birçok firma argesinde çalışmalar  yapmaktadır.

 Elektrikli şarj istasyonu Nedir?  Elektrikli Araç Şarj İstasyon Sistemi nasıl çalışır?

Elektrikli araçlarınızın bataryalarını şarj ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik enerjisi sağlayan bir altyapı unsurudur. bireysel kullanıcılar için evlerde özel garajlar kurulumlar yapılabilir.

 

MAKROTEK E-BÜLTEN
Makrotek e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.