Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hikayemiz

Makrotek,  2007 yılının yaz aylarında alanlarında uzman iki arkadaş tarafından “En yeni ve kaliteli güvenlik teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle İstanbul’da kuruldu. Geçen 17 yıllık süreçte müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyüyen firmamız değişen ve gelişen pazara daha yenilikçi çözümler sunabilmek ve kurumsal bir kimlik kazanabilmek adına kabuk değiştirmeye karar verdi;

Elektronik güvenlik sistemleri sektöründe edinmiş olduğumuz 17 yıllık tecrübenin ardından sektörde daha güçlü kurumsal bir oyuncu olabilmek, daha büyük adımlar atabilmek ve siz değerli müşterilerimize 7/24 profesyonel hizmet verebilmek adına 2018 yılı Ocak ayı itibari ile yolumuza Limited Şirketi olarak devam etme kararı aldık. Uzun yıllardır süre gelen kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektöre ait sayısız projede yer alan ve çözüm ortağı olan firmamız sahip olduğu prestijli referansları sayesinde güven vermektedir. Bu referanslarımız bizlere ilham kaynağı oldu ve pazarda daha etkin rol alabilmemiz için inovatif çalışmalara yönelmemizi sağladı. AR-GE çalışmalarımızın sonucunda, sektörde kullanılan global ve yerli markalara rakip olarak kaliteli, yenilikçi ve ekonomik çözümler sunan kendi ürünümüz MAKROCAM markasını yarattık. 

 

Vizyonumuz

İnovasyon ve Çözüm

Hedefimiz gelişen ve değişen güvenlik teknolojileri dünyasında inovatif ve çözüm odaklı bakış açımızla yola devam edip, farklı sektörlerin de yeniliklerini takip ederek bunları güvenlik teknolojilerine uygulanabilir hale getirmektir.  Bunu başarabileceğimize inanıyoruz, çünkü;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarılı olmamızın tek sebebi de bu. Biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha fazla geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Makrotek ailesine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendilerini daha iyi geliştirmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."

Belki de hiç bir rakibimizin yapmadığı kadar çok, güvenlik teknolojileri ile ilgili konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dünyaya çeviriyoruz."

Rakiplerimizden farklı olarak kendimizi geliştirebilmek adına örnek aldığımız firmalar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz ve ülkemizde bu işleri nasıl yaparız diye düşünüyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz ve bunun farkındayız. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

 

Misyonumuz

Geleceğe Güvenle Bakmak

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de ev ve iş yerlerinizin güvenlik hizmetleri Makrotek tarafından kusursuz olarak verilmeye devam edecektir. İlk gün ki heyecan ve kararlılıkla çalışmalarına devam eden firmamız profesyonel ve disiplinli uzman kadrosu ile geleceğe umutla bakmaktadır.


Makrotek ile geleceğe güvenle bakın.

Kurumsal Bilgilerimiz

  • Ticaret Ünvanı         :   Makrotek Güvenlik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti
  • Sorumlu Yönetici    :   Akif DENİZ
  • Kuruluş Sermayesi :    70.000 USD
  • Vergi Dairesi            :   Kartal Vergi Dairesi
  • Vergi Numarası       :   611 098 7901
  • Ticaret Sicili             :   İstanbul Ticaret Odası - 124052-5
  • Mersis Numarası    :   0611 0987 9010 0001
  • İletişim Bilgileri      :   0850 305 0 542 - [email protected]
MAKROTEK E-BÜLTEN
Makrotek e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.