Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri belirli bir otopark alanını tam anlamıyla kontrol altında tutmanıza imkan sağlar ayrıca genel güvenliği sağlar.

Tercih edebileceğiniz farklı sistem seçenekleri bulunuyor. Firmamız temel olarak kullanım alanınızı dikkate alarak size en iyi sistem çözümünü sunuyor. Bu sayede tam verimlilik elde edebiliyorsunuz.

Otopark Bariyer Sistemleri Çeşitleri

Başlıca otopark bariyer sistemleri seçenekleri aşağıdaki gibi özetlenebilir;

  • Kollu bariyerler - Kollu bariyerler genellikle otopark alanının giriş, çıkış kontrolünün sağlanması için ideal bir sistemdir.
  • Mantar bariyerler - Bu bariyer modeli, fiziksel olarak mantara benzediğinden bu ismi almıştır. Kollu bariyerler daha çok otopark alanının giriş çıkışlarına yönelik sistemler olmasına karşın mantar bariyerler fiziksel özelliği sayesinde daha geniş kullanım alanına sahiptir.
  • Yol kesiciler (road blocker) - Bu sistemler temel olarak araçların ters yön girişlerini engeller ve bunun dışında yayaların belirli bir düzen halinde alanı kullanmasını sağlar.
  • Tuzak ve plaka tanıma sistemi - AVM, siteler, konutlar gibi yapıların geniş otopark alanları için ideal bir sistemdir.

Mevcut teknolojik imkanlardan en iyi bir şekilde faydalanılarak imalatı gerçekleştirilen bu sistemler ayrıca gelişmiş uzaktan kontrol sistemi ile entegre edilebilir ve bu entegrasyon sayesinde; uzaktan kumanda, kart okuyucu elektronikleri (Manyetik, KGS, HGS gibi) ve buton ile kolayca kontrol edilebilir.

Otopark Bariyer Sistemleri için Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz

Sizlere sunduğumuz gelişmiş özelliklere sahip otopark bariyer sistemleri sadece otopark alanınızın etkin kontrolü ve güvenliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda alanın daha düzenli bir şekilde işleyişini de sağlar. Bu bakımdan incelediğimizde sistemin pek çok işletme modeli ile uyumlu bir sistem olduğunu ve aynı zamanda; site, konut ve benzer türden pek çok alan için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Uzmanlık, bilgi ve tecrübe ile sizlere bu sistemleri kusursuz bir şekilde kurmaya ve etkin bir şekilde kullanabilmeniz için montajlamaya hazırız. Bu bağlamda bizlerle iletişime geçerek çok daha fazla bilgi alabilir, hizmet talebinde bulunabilir ve piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Sizlere en iyi çözümü sunmaya hazırız.

MAKROTEK E-BÜLTEN
Makrotek e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.